Modele bram drewnianych - wzory

Modele bram drewnianych - wzory

 

W celu przedstawienia naszych możliwości oraz pobudzenia Twojej wyobraźni prezentujemy kilka modelowych rozwiązań, które wprowadziliśmy w życie wzbogacając nie jeden już dom.

Tak, jak miarą elegancji mężczyzny jest dobrze skrojony garnitur tak, też nasze bramy są wykonane na miarę.

Nasze propozycje nie „wpadły Ci w oko”? Chciałbyś wyjść z własną inicjatywą? Jesteśmy po to by dać Ci radość.

Przyślij nam własną propozycję, opisz bramę swoich marzeń a my przeanalizujemy nadesłany materiał, skonsultujemy go naszymi projektantami i przedstawimy rozwiązanie stworzone z myślą o Tobie.

 

 

 

Jako doświadczony producent bram i ogrodzeń drewnianych posiadamy w ofercie wiele modeli, zarówno skrzydłowych, jak i przesuwnych, dzięki czemu bez problemu znajdziesz idealne rozwiązanie dla siebie. Bramy wykonane z najlepszych gatunków drewna, takich jak padouk, dąb europejski czy sapeli, odznaczają się nowoczesnym designem i ponadprzeciętnymi parametrami odpornościowymi.

Realizujemy zlecenia w oparciu o własne modele bram drewnianych lub zgodnie z Twoim pomysłem. Wystarczy, że opowiesz nam, jak wyobrażasz sobie gotowy produkt, czego oczekujesz, jaka ma być jego funkcjonalność i wygląd, a my zajmiemy się resztą. Współpracujemy z najlepszymi projektantami, którzy potrafią przekuć marzenia w rzeczywistość. Na każdym etapie zlecenia słuchamy Twoich uwag i wprowadzamy poprawki, aby brama spełniała wszystkie wymagania.

Gotowe wzory bram drewnianych można przejrzeć na naszej stronie internetowej. To tylko kilka z wielu propozycji, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy. Wszystkie bramy i ogrodzenia wykonujemy pod konkretne wymiary podane w zamówieniu. Podejmujemy się nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń. Nieustannie aktualizujemy oraz poszerzamy naszą ofertę, aby była atrakcyjna. Śledzimy nowości pojawiające się w branży, jeździmy i uczestniczymy w targach. Inspirujemy się najnowszymi dokonaniami uznanych światowych projektantów i tworzymy własne wzory, dzięki czemu zawsze masz możliwość wyboru spośród wyjątkowo oryginalnych projektów. Możemy wykonać bramę w stylu tradycyjnym, pasującą do klasycznego domu, jak również nowoczesną, minimalistyczną, odznaczającą się odważnymi rozwiązaniami.

Brama drewniana powinna być dopasowana do charakteru i wyglądu budynku, który się za nią znajduje. To właściciel decyduje, czy wybierze model pozwalający przechodzącym osobom zaglądać na teren posesji, czy wręcz przeciwnie. Najważniejszym kryterium jest komfort mieszkańców. Z tego względu nasza oferta uwzględnia różne rodzaje bram. Jeżeli nie jesteś pewien, czy Twój pomysł będzie spójny z otoczeniem, poradź się naszych specjalistów. Ich wyczucie i doświadczenie będą gwarancją stuprocentowej satysfakcji. Możemy ozdobić bramy dowolnymi detalami – numerem domu, oryginalnym motywem czy napisem.

Zachowujemy najwyższe standardy produkcji, wykorzystując nowoczesne technologie oraz najlepsze surowce. Dzięki temu nasze bramy są odporne na skrajne warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. W dostępnym asortymencie posiadamy mechanizmy automatycznego otwierania i zamykania. Zawsze dopasowujemy je do typu konkretnej bramy oraz wagi skrzydeł, aby cały system działał bezusterkowo i niezawodnie przez długi czas.

W razie jakichkolwiek pytań bądź uwag związanych z proponowanymi na stronie internetowej modelami bram, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie pomożemy w dokonaniu najlepszego wyboru, zaprezentujemy pełną ofertę, a także pomożemy stworzyć projekt od podstaw. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, przywiązując uwagę do najdrobniejszych szczegółów.