System elektrycznego otwierania

System elektrycznego otwierania

 

Automatyka do bram skrzydłowych

Niezawodność i estetyka. Tymi dwoma słowami najtrafniej można opisać siłownik FROG CAME stosowany do zautomatyzowania pracy bram skrzydłowych. Cechą charakterystyczną dla siłownika FROG CAME jest konstrukcja umożliwiająca jego przytwierdzenie do spodniej części skrzydła bramy oraz zabudowanie wszystkich jego wodoodpornych mechanizmów w podziemnej obudowie.

Dzięki tym zabiegom siłowniki są praktycznie niewidoczne co w pełni umożliwia pokazanie niczym nie zaburzonego piękna naszych bram.  Ponadto dzięki zastosowaniu siłowników FROG CAME użytkownik ma możliwość korzystania z bramy w okresie braku zasilania, całkowitej kontroli nad jej otwieraniem i zamykaniem (pilot), otwierania tylko jednego jej skrzydła (funkcja furtki) oraz bezpiecznego użytkowania ze względu na zintegrowaną pracę czujników zatrzymujących ruch skrzydeł bramy w przypadku wykrycia przeszkody.

 Came-FROG

 

Automatyka do bram przesuwnych

Dla pełnego komfortu i użytkowego bezpieczeństwa działania naszych bram przesuwnych wykorzystujemy niezawodny system siłowników BX CAME umożliwiających pracę nawet w czasie przerw w dostawie prądu. W przypadku zaniku zasilania zastosowana elektronika natychmiast przełącza urządzenie na akumulatorowe zasilanie awaryjne. Siłownik BX CAME umożliwia pełną kontrole ruchu bramy za pośrednictwem pilota, możliwość częściowego otwarcia bramy celem przejścia pieszych oraz automatyczna blokadę poruszania się bramy w momencie wykrycia przez czujniki potencjalnej przeszkody.

Jeśli wspomnimy o wysokiej solidności wszystkich komponentów tworzących mechanizm otwierania oraz ich odporności na nawet skrajne warunki atmosferyczne nie dziwi fakt, że siłownik BX CAME wpisały się na stałe jako główny element wyposażenia bram przesuwnych.

 001BX-74